KONST / Litografier / Färglitografi 13767211
nr 1376 7211
Rolf Erling Nygren
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Vinterlanskap med hund. Signerad, numrerad 52/100. Motivet: 12x1cm, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:29:19
200 kr